شرح خبر :: اطلاعیه مهم انجمن متخصصین پوست ایران برای مراجعات زیبایی

با توجه به تمایل روزافزون مردم به انجام اقدامات زیبایی در زمینه پوست و مو، به منظور راهنمایی در انتخاب مسیر درست درمانی مواردی را به اطلاع عموم میرسانیم:


1- انجام اعمال زیبایی از قبیل تزریق بوتاکس و ژل و استفاده از لیزرهای مختلف پوست و مو در اماکن خارج از مراکز درمانی معتبر مانند آرایشگاهها و انستیتوهای زیبایی و منازل خلاف قانون بوده و باعث تحمیل صدمات جانی و عوارض جبران ناپذیر خواهد شد.


2- در کلینیکهای تخصصی پوست و مو کلیه اقدامات تشخیصی و درمانی مرتبط با بیماریهای پوست و مو باید توسط متخصص پوست و یا تحت نظارت مستقیم ایشان صورت گیرد. در صورت عدم حضور متخصص پوست در کلینیک انجام هرگونه اقدامی غیر قانونی بوده و از طریق مراجع قانونی، سازمان نظام پزشکی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قابل پیگیری است.


3- به کار بردن عناوینی از قبیل "عضویت در انجمن لیزر ایران"، " عضو آکادمی زیبایی امریکا، اروپا و .. " و دارا بودن مدارک skin care و زیبایی پوست، دلیل بر متخصص پوست بودن فرد نمی باشد.


4- ذکر عنوان "پوست، مو، لیزرو زیبایی" در سر نسخه و یا تابلو پزشکان بدون ذکر کلمه "متخصص " به معنی متخصص بودن فرد نیست و در صورت تمایل به استفاده از دانش و تجربه متخصصین پوست، مو و زیبایی لطفا به وجود کلمه "متخصص پوست" در تابلو، مهر و سرنسخه پزشک دقت فرمایید.


زمان انتشار: دوشنبه 02 شهريور 1394 (6 سال قبل)
تعداد بازدید: ۲۷۷۰

شرکت طراحی وب سایت پدروسافت
تمام حقوق وب سایت متعلق به انجمن متخصصین پوست استان البرز می باشد